19 Ağustos 2011 Cuma

BİTİRDİKLERİM VE ÇÖPE GİDENLER

*maybelline affitone kapatıcı,gözaltımı kapatmada bana yeterli geliyordu,iki tane bitirdim ancak iyi nemlendirmediğim zaman çizgi çizgi durabiliyor ve yağ butoncuğu yaptığı için bir daha almayacağım.Blokta yazısı var.
*tbs,çay ağacı yağı,beklediğimden çabuk sürede bitirdim,tekrar alacağım.
nivea waterproof makyaj temizleyici,başka markalar denemek istediğimden şimdilik tekrar almayı düşünmüyorum ancak indirimde denk gelirsem alırım.
*maybelline rimeller,pembe olanın yazısı blogda var,ikisini de tekrar almayı düşünmüyorum.
*prestige compak fondöten,en açık numarası ten rengime güzel uyuyordu,sadece yazın kullandım çünkü cildim kuruya dönük olduğu için pudra tarzı ürünler yüzümde bölgesel olarak hoş durmuyor.Kapatıcılığı güzel,yere düşürdüğüm için parçalandı,sonra far altına baz olarak kullandım.
*avon krem far,krem farları pek sevmiyorum,bu yüzden uzun sürdir kullanmıyorum:(
*golden rose metalic eyeliner,mor rengi,mor rengi gözümde pek belli olmadı,kahvemsi gibi durdu,çok önceden mavisini kullanmıştım,o güzel renk veriyordu.Bunu uzun süredir kullanmadığım için maalesef atılacak:(
*Flormar dipliner,çok sevdiğim bir ürün,alalı tam 2 yıl oldu,hemen hemen hergün sürmeme rağmen iki yılda ancak bitti,yapısı bozulmadığı için rahat kullandım.Şimdilik jel eyeliner kullanıyorum am fırça yıkamak zoruma gittiği zaman bunu kullanıyorum.Yenisini alabilirim.
*pigment far,markası silinmiş olduğundan yazamadım,renk tonunu beğenmediğim için ya atılcak yada arkadaşlarım isterse onlara veririm.

1 yorum:

  1. flormar dipliner benimde sevdiğim bir üründür arkasından başka linerler aldım ama nafile :)

    YanıtlaSil