30 Kasım 2011 Çarşamba

MAYBELLINE DEFİNE A-LASH VOLUME MASKARA

Çok Şükür İstanbuldan döndüm,bloğumdan ve forumdan iki hafta uzak kaldım,sizleri de çok özledim.ilk postumu yayınlamak istedim.Gerçi resimleri daha önce kaydetmiştim ama yazısını şimdi yazdım.
Bu fotografın flaşsızıda var ama flaşlı resimde farın rengi belli olmadığı için kirpikler daha ön plana çıkıyor,oyüzden flaşlı halini ekledim.
Maybelline define a-lash rimelin yeşilini uzun zaman önce kullanmıştım,pembesini de merak ediyordum,sonunda aldım gitti:))Rimelin fırçası plastik kıllı,çok dolgunluk vermiyor,kirpikleri tek tek ayırıyor ve uzatıyor,ben sevdim.Fiyat performans açısından başarılı bir ürün.Ykm'den aldım yanılmıyorsam fiyatı 21.90

10 yorum:

 1. Bu rimel benim senelerdir vazgeçemediğim canım rimelim :D Gerçi önceleri senin gibi yeşilini kullanıyordum,sonra bu çıkınca bunu aldım ama fazla fark yok zaten aralarında . Bayılıyorum bu rimele :)) Güle güle kullan sen de canım ;)

  YanıtlaSil
 2. Paylaşımın için teşekkürler. :) ben de birkaç hafta önce aldım. kirpiklerimi tek tek ayırması, fırçasının rahat kullanımı beni sevindirdi. topaklanma yapmadan kirpiklerimi belirginleştiriyor.

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel görünüyor ama dolgunluk vermiyorsa bana göre değil sanırım :(

  YanıtlaSil
 4. wow, ben cok begendim, gözlerin harika canim ya! : )

  YanıtlaSil
 5. özgecim teşekkür ederim canım,sende güle güle kullan:)),
  ayşecim,yorum bıraktığın için ben teşekkür ederim,memnun kalmana sevindim:)
  sevdacım,adı volume ama öyle aşırı bir dolgunluk vermiyor,o yüzden kesin al diyemeyeceğim:(,
  vivacım,çok teşekkür ederim canım:))

  YanıtlaSil
 6. blogta ödülün var cnm :)

  YanıtlaSil
 7. maşallah göz yapın rengin kirpiklerin çok güzel :)

  YanıtlaSil
 8. gözdecim,ödül için teşekkür ederim,haftasonu yapacağım:))
  tubitos,güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 9. canım muhteşem bir göz şeklin ve rengin var bence sen hangi rimeli kullansam güzel sonuç alırsın;) ama bu rimeli bende merak ettim denicem;)
  http://editorist1783.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 10. esracım çok teşekkür ederim güzel sözlerin,güzel baktığın için güzel görüyorsun,utandırdın beni.Bir dene umarım beğenirsin.

  YanıtlaSil